Panasonic ERZ-E07A621
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 505 V Energy: 80 J Surge current: 2500 A
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
TME
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.71%
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2013-06-21
相关零件
PanasonicERZ-E07A561
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE07A561 Varistor
PanasonicERZ-E07A471
775V 0.3W 47J 170pF@1kHz 385V 300V 470V 1250A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E07A511
In a Pack of 25, Panasonic ZNR Series Disc Varistor 140pF 25A, Clamping 845V, Varistor 510V
775V 0.4W 70J 252pF@1kHz 385V 300V 423V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E07A621CS
1025V 0.3W 60J 135pF@1kHz 505V 385V 620V 1250A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 320VAC/415VDC 2500A 510V Thru-Hole Radial T/R
Varistor, Mov, 775V, 2.5Ka, Disc 10Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-10D471K
描述
Panasonic ERZE07A621 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA7,D TYPE,620V,BULK,ST
VARISTOR Varistor, 505V, 80J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, ERZ E7, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
M-Varistor ZNR Ø10mm 385V 620V 2500A
Var MOV 385VAC/505VDC 2500A 620V Thru-Hole Radial Bulk
Surge Absorber Units, 620V, 2500A
Panasonic SCT
ERZE 10mm DC=505V CL=1025V 80J
Varistor, Large Surge, Transient, 620V; Voltage Rating Vac:385V; Voltage Rating V Dc:505V; Product Range:E7 Series; Clamping Voltage Vc Max:1.025Kv; Varistor Case Style:Disc 10Mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor (Znr); Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE07A621