Bourns MOV-10D621KTR
10Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-10D621KTR
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Var MOV 420VAC/560VDC 2500A 680V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseV385LA10P
VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM / 620 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
PanasonicERZ-E07A621
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 505 V Energy: 80 J Surge current: 2500 A
PanasonicERZ-E07A621CS
1025V 0.3W 60J 135pF@1kHz 505V 385V 620V 1250A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 320VAC/415VDC 2500A 510V Thru-Hole Radial T/R
845V 0.4W 240pF@1kHz 70J 415V 320V 459V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
620V 2.5KA 1 558V 682V 505V 385V 70J 160pF@1kHz 7.2mm*15.5mm
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, MOV-10DxxxK, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 12.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
1.025kV 505V 385V 620V Plugin Varistors ROHS