Bourns MOV-07D621KTR
1025V 0.25W 33J 96pF@1kHz 505V 385V 558V 1200A Radial Leaded Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.46%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns MOV-07D621KTR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2010-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
1120V 0.25W 33J 90pF@1kHz 560V 420V 612V 1200A Radial Leaded Varistors ROHS
1240V 0.25W 84pF@1kHz 38J 620V 460V 675V 1200A Radial Leaded Varistors ROHS
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, StandarD B722, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 7 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV300LU4P
LA Series 405 VDC 300 Vrms 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Metal Oxide Varistor
PanasonicERZ-E05A471
775V 0.25W 100pF@1kHz 23J 385V 300V 470V 600A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
7Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-07D621KTR
Var MOV 385VAC/505VDC 1200A 620V Thru-Hole Radial T/R
620V 1.2KA 1 558V 682V 505V 385V 33J 96pF@1kHz 5.8mm*11mm
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, MOV-07DxxxK, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 9 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)