Bourns CS160808-68NK
Inductor, ferrite, 68Nh, 10+% Tol, 10-% Tol, 0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-68NK
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
_legacy Avnet
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.01%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CS160808-68NK 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.068uH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 68nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R