Abracon AIML-0805-R068K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.068uH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet5 页2 年前
Datasheet3 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Chip Shielded Multi-Layer 68nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R