Bourns CMH322522-470KL
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-0.48%
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 75mA 1210 T/R