Bourns CM322522-470KL
Ind General Purpose Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 75mA 1210 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页4 年前
Electro Sonic
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.91%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210