Bourns 4610X-102-561LF
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole...
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页16 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
-0.13%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Resistor Thick Film Net 560 Ohm 2% 1 Watt ±100ppm °C Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole Bulk
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
ISO RESTR ARRAY 560OHM +/-2% 3 RESTRS,0.75W TOTAL, SIP PACKAGE 4600X THRU HOLE
CTS Components77061561P
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bag
CTS Components77081511P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 510ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, 560 ohms, 1.25 W, 2 %, 100 V (Max.) | Bourns 4610X-102-561LF
RES THKFLM NET 560 OHM 2% 1.25W 100PPM/ C ISOL 10SIP PIN TH
5 ±2% 560Ω 300mW ±100ppm/℃ SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS
SIL/SIP-Resistor 0,3W 5R/10P 560R
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
560¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 300mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
RES NET ISOLATED 560 OHM 10-SIP
CONFORMAL SIP,10PIN,ISOLATED, 560,2%,LOW,BULK,HAZMAT<AZ