Bourns 4606X-101-561LF
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
-7.71%
相关零件
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
6-SIP 6-SIP 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 560Ohm ±100ppm/C
SIL/SIP-Resistor 0,2W 5R/6P 560R
RESISTOR, BUS RES N/W, 5, 560OHM, 2%, SI
RESISTOR, 560 OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
560¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 200mW SIP-6 15.19mm*2.49mm*5.08mm
Resistor, Bussed Resistor Network, 5, 560 Ohm, 0.02, Sip; Resistance:560Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:5Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Resistor Type:Networkrohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-101-561LF