Bourns 4606X-102-512LF
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.3W, 5100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页19 年前
Introduction Date2006-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 4.7kOhm ±100ppm/C ±2%
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061512P
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081512P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 5100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
6-SIP 6-SIP 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 5.1kOhm ±100ppm/C
RESISTOR, 5.1K OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
RES NET ISOLATED 5.1K OHM 6-SIP