Bourns 4605X-AP1-223LF
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605X-AP1-223LF
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
64,494
Authorized Distributors
5
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
SIP
SIP
Number of Resistors
4
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 22kOhm ±100ppm/C ±2%
CTS Components77083223P
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061223P
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063223
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 0.96W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
4 ±2% 22kΩ 200mW ±100ppm/℃ SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 22000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
RESISTOR, 22K OHMS, 0.63 W, 2 %, 100 V (MAX.)