Bourns 3329H-1-501LF
Cermet trimmer potentiometer, 500 Ω, 0.5 W, THT, on top, 3329H-1-501LF
Production
数据表和文档
Newark
Burklin Elektronik
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.57%
Stock
24,577
Authorized Distributors
6
Resistance
500 Ω
500 Ω
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C