Bourns 3313S-1-203E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Trimmer - Smd 3Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3313X-1-203E
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer 卤20% 255deg 100mW 70C
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD
TT Electronics23AR20KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
描述
Res, cermet,20Kohms,20+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,1414-Case |Bourns, Inc. 3313S-1-203E
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 3mm HOR ADJ 20K OHM
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.61 X 3.71 X 5.35mm) J-Hook SMD Automotive T/R
TRIMMER - SMD 3MM SQ ST CERMET
3MM SMD TRIMMING POT,1TURN, CERMET,20K
20K¦¸ ¡À20% 125mW ¡À100ppm/¡æ 5.35mm