Bourns 3312J-1-203E
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer 卤20% 255deg 100mW 70C
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.82%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3312J-1-203E 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
Trimmer - Smd 3Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3313X-1-203E
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD
TT Electronics23AR20KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
描述
Trimmer, Cermet, 0.1W, 20000ohm, 50V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1110
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (2.5 X 2.8 X 1.7mm) J-Hook SMD T/R
TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP / 20 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER, 20K, 2X2MM, 0.1W, 20%; Track Resistance: 20kohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: -; Power Rating: 10mW; Resistance Tolerance: ± 20%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/
Trimmer, Potentiometer 20Kohm 1Turn Smd; Trimmer Type:Single Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:20Kohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. Of Turns:1Turns; Product Range:3312 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3312J-1-203E