Bourns 3302W-3-203E
Trimmer, Cermet, 0.15W, 20000ohm, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s), 1109
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Farnell
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2007-05-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2017-12-31
LTD Date2018-09-30
相关零件
Res Trimmer 20K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R
PanasonicEVM3YSX50B24
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R
PanasonicEVM-3VSX50B24
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
PanasonicEVM1ESX30B24
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 1/5W 1Turn (3.8 X 4.2 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
SMD 3mm Cermet Trimmer - Leadfree 3MM 20KOHMS 25% 0.1WATT OPEN FRM
描述
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.45mm (2.2 X 2.75 X 1.05mm) Foot Print SMD T/R
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 2mm 20KohmsS 25% Open Frame
TRIMMER - SMD 2MM ST CERMET OPEN FRAME
TRIMMER 20K OHM 0.15W J LEAD TOP
2MM SQ SMD TRIMMING POT, ST CERMET, 20K
BOURNS 3302W-3-203E TRIMMER, 20K, 2MM
TRIMMER, 20K, 2MM; Track Resistance: 20kohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: Trimpot 3302 Series; Power Rating: 150mW; Resistance Tolerance: ± 25%; Temperature Coefficient: ± 2