Bourns 3303X-3-203E
Res Trimmer 20K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3303X-3-203E 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2008-03-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-12-31
LTD Date2018-09-30
相关零件
PanasonicEVM3YSX50B24
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R
PanasonicEVM-3VSX50B24
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
SMD 3mm Cermet Trimmer - Leadfree 3MM 20KOHMS 25% 0.1WATT OPEN FRM
Res Trimmer 20K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3.6 X 3.8mm) Footprint SMD T/R
描述
Trimmer, Cermet, 0.15W, 20000ohm, 50V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 20 Turn(s), 1512
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 3mm 20KohmsS 25% Cross Slot
TRIMMER - SMD 3MM ST CERMET OPEN FRAME