Bourns 3262X-1-503
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 1/4W 12(Elec)Turn 1.78mm (7.37 X 4.32 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
JRH Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
4,973
Authorized Distributors
6
Resistance
50 kΩ
50 kΩ
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C