Bourns 3262X-1-104LF
Trimmer - 1/4In Sq Mt Cermet Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3262X-1-104LF
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页12 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.62%
备用零件
Price @ 1000
Stock
18,338
Authorized Distributors
6
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
Mount
Panel, Through Hole
Panel, Through Hole
Case/Package
Termination
Pin
Pin
Number of Turns
12
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Cermet
Cermet
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C