Bourns 3224W-1-223E
Trimmer-Smd 4Mm Sq Mt Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3224W-1-223E
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
3 个月趋势:
-20.14%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3224W-1-223E 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
TraceParts
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2016-05-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TT Electronics84PR20KLF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
TT Electronics84WR20KLF
Cermet trimmer potentiometer, 12 turns, 20 kΩ, 0.25 W, SMD, on top, 84WR20KLF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 70.7V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 5 Turn(s), 1914
Trimmer - Smd 4Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3314S-3-203E
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
描述
3224W SMD TOP ADJ CERMET TRIMMER 22K 4MM
Trimmer, Cermet, 12 Turn(s), 1914
TRIMMER 22K OHM 0.25W J LEAD TOP
TRIMMER, POT, 22KOHM, 10%, 12TURN, SMD
22K¦¸ ¡À10% 250mW ¡À100ppm/¡æ 5.3mm
TRIMMER, POT, 22KOHM, 10%, 12TURN, SMD; Track Resistance: 22kohm; No. of Turns: 12Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: -; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 10%; Temperature Coefficient