Bourns 3006Y-1-200
Trimmer, Cermet, 0.75W, 20ohm, 400V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s)
数据表和文档
JRH Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
10,694
Authorized Distributors
5
Resistance
20 Ω
20 Ω
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C