Bourns 2300HT-6R8-H-RC
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2300HT-6R8H-RC
数据表和文档
Stock
7,384
Authorized Distributors
5
Inductance
6.8 µH
6.8 µH
Tolerance
15 %
15 %
Current Rating
24.5 A
24.5 A
DC Resistance (DCR)
5 mΩ
5 mΩ
Q Factor
Test Frequency
1 kHz
1 kHz
供应链
Country of OriginTunisia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100HT-6R8V-RC
API Delevan4922-11L
General Purpose Inductor, 6.8uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan8532-11L
General Purpose Inductor, 6.8uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
描述
Ind High Current Toroid 6.8uH 15% 1KHz 24.5A RDL
FIXED IND 6.8UH 24.5A 5 MOHM TH
General Purpose Inductor, 6.8uH, 15%, 1 Element
24.5A 6.8uH ±15% Plugin,D=32.5mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, TOROIDALTRAYTRAY PACKAGING
2300 INDUCTOR 6.8UH 24.5A HORZ