Bourns 1120-222K-RC
High Current RF Choke Bobbin Core 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.8A 1.54Ohm DCR RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页7 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.15%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 1120-222K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Drum Core 2200uH 10% 100KHz Ferrite 2A 1.54Ohm DCR RDL
API DelevanDC780R-225K
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 2.2MH 580MA 2 OHM TH / 2.2 mH Unshielded Wirewound Inductor 580 mA 2Ohm Max Axial
API Delevan4590R-225K
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590-225K
High Current RF Choke Bobbin Core 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.5A 1.7Ohm DCR AXL
描述
FIXED IND 2.2MH 800MA 1.54OHM TH
1KHz 800mA 2.2mH 1.54¦¸ ¡À10% ,D20.6XL21.3MM 20.57mm*21.34mm
IND0.6X.81X.84IN,2200UH10%0.8A, NON-SHDTH, BULK, BAG PACKAGING
HIGH CURRENT CHOKE, 2.2MH 800MA 10%; Pro; Product Range:BOURNS - 1120 Series; Inductance:2.2mH; Inductance
HIGH CURRENT CHOKE, 2.2MH 800MA 10%
1120 Radial 0.810Dia 20.57mm 2.2mH
High Current Choke, 2.2Mh 800Ma 10%; Rango De Producto:Serie 1120; Inductancia:2.2Mh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Resistencia Dc Máx.:1.54Ohm; Corriente Rms (Irms):800Ma; Corriente De Saturación (Isat):800Ma; Inductor, Tipo:Choke |Bourns Jw Miller 1120-222K-RC