Abracon AIRD-02-222K
Inductor Power Drum Core 2200uH 10% 100KHz Ferrite 2A 1.54Ohm DCR RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-222K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
High Current RF Choke Bobbin Core 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.8A 1.54Ohm DCR RDL
FIXED IND 2.2MH 580MA 2 OHM TH / 2.2 mH Unshielded Wirewound Inductor 580 mA 2Ohm Max Axial
API Delevan4590R-225K
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590-225K
High Current RF Choke Bobbin Core 2200uH 10% 1KHz Ferrite 0.5A 1.7Ohm DCR AXL
Inductor Power Wirewound 2200uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.36A 5.9Ohm DCR RDL Bag
描述
Ind Power Choke 2.2mH 10% 1KHz Ferrite 800mA Radial Bulk
Ind 2200.00 Uh 0.800 A 1540.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-222K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 2.2MH 800MA 1.54OHM TH