API Delevan 1008R-473J
General Purpose Inductor, 47uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
API Delevan4232R-473J
General Purpose Inductor, 47uH, 5%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1410
API Delevan1008-473J
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 140mA 5Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.14A 5Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.14A 5Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan1025-60J
Non-RoHS Compliant Molded Active WIRE Molded Inductor -55C~105C 20MHz 4.5Ohm Max 47muH
描述
INDUCTOR, RF, IND 47UH, TOL +/-5%, CUR 120MA, SMT, CASE 1008, DCR 10 OHMS
FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
1008R Nonstandard 0.105Lx0.095W 2.66mmx2.41mm 47muH