APEM Q8F3BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
element14 APAC
Farnell
3 个月趋势:
-6.70%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED; YELLOW;6MCD;4MMX6MM RECTANGULAR;150MA;2.1V;100DEG;585NM;DIFFUSED;
KingbrightWP4060VH/2YD
Single Color LED Array, Yellow, Diffused, T-3/4, 1.8mm
KingbrightWP4060XH/3YD
Pc-Type/Stackable Led Lamp, yellow, diffused Rohs Compliant: Yes |Dialight 561-4301-081F
KingbrightWP1043YD
LED Light Bar Uni-Color Yellow 590nm 2-Pin Chip LED Bulk
BivarR4YD
LED THRU-HOLE 2X4MM RECT YELLOW 590NM 6MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
8MM FLUSH BLACK CHR LED WIRES, YEL 24VDC
LED Indicator 8mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Indicator, 8Mm, Yellow, 24Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:6Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q8 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXY24E