Lumex SSL-LX4673YD-LA20
Led; Yellow; 6MCD; 4MMX6MM Rectangular; 150MA; 2.1V; 100DEG; 585NM; Diffused;
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+119%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date1993-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED; YELLOW;10MCD;2MMX5MM RECTANGULAR;150MA;2.1V;110DEG;585NM;DIFFUSED
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-1 3/4, 5mm
Yellow 5 mm 60° Diffused 30 mcd 2.1 V Through Hole LED - T-1¾
CML 4305H7 LED TH 5mm 2.2V 20mA 160mcd Yellow Part of the VCC Family of Products
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 2.1V Radial