APEM Q6F3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Farnell
3 个月趋势:
-33.91%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yellow 7.3 x 2.36 mm 100° 8 mcd Diffused 2.1 V Rectangular Circuit Board Indicator
KingbrightWP2773YD
Single Color LED, Yellow, Diffused, 3.9mm
BivarR7YD
LED THRU-HOLE 2X7MM RECT YELLOW 590NM 8MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
LED; YELLOW;6MCD;4MMX6MM RECTANGULAR;150MA;2.1V;100DEG;585NM;DIFFUSED;
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-3/4, 1.8mm
KingbrightAM23YD-F
Yellow 3 x 1.3 x 1.05 mm 140° Water Clear 8 mcd 2.1 V LED Lamp SMT - SOT-23-3
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
6MM FLUSH BRIGHT CHR LED WIRES, YEL 24VDC
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 24Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXY24E