APEM Q6F3CXXY12E
Single Color LED, Yellow, Diffused
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KingbrightWP4060VH/2YD
Single Color LED Array, Yellow, Diffused, T-3/4, 1.8mm
KingbrightWP4060XH/3YD
Dialight550-0807F
LED CIRCUIT BOARD INDICATOR RT ANG 5MM SLOPED BACK STANDOFF RESISTOR YEL 8MCD
LED Tri-Level Tri-Color Green/Red/Yellow 565nm/635nm/585nm 6-Pin Bulk
Dialight521-9211F
LED, YELLOW, T-1 (3mm), 10MCD, 585NM; LE; LED Color:Yellow; Mounting:Through Hole; Bulb Size:T-1 (3mm);
LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 12V Radial
描述
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, Yellow, 6 Mm, 12 Vdc, 20 Ma, 8 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXY12E
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage
INDIC LED FLUSH 6MM YEL 12VDC,IP67; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 12VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 8mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)