APEM Q6F3BXXY12E
Q Series Round with Flat Top 1 LED LED Panel Indicator 21mm 12V 20mA 8mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.90%
相关零件
Yellow 7.3 x 2.36 mm 100° 8 mcd Diffused 2.1 V Rectangular Circuit Board Indicator
KingbrightWP2773YD
Single Color LED, Yellow, Diffused, 3.9mm
BivarR7YD
LED THRU-HOLE 2X7MM RECT YELLOW 590NM 8MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
LED; YELLOW;6MCD;4MMX6MM RECTANGULAR;150MA;2.1V;100DEG;585NM;DIFFUSED;
Panel-Style Led Lamp, yellow, diffused, lmp-2 Rohs Compliant: Yes |Dialight 559-0303-003F
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-3/4, 1.8mm
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
6MM FLUSH BLACK CHR LED WIRES, YEL 12VDC
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 12Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXY12E