APEM Q6F1CXXW12E
Led Indicator Sealed 6MM Flush Bright Chrome Fixed White 12VDC Solder
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 500mcd Automotive 2-Pin
APEM Q8F1CXXW12E 8mm LED Panel Indicator White 12V DC Flush Chrome Bezel
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush bright chrome bezel IP71 WHITE 12V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:15Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1CXXW12E