APEM Q16F1CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED GREN 24VDC SOLDER
Altech2AF3
Push Button Switch Operator 22mm Green Flush Non-Illuminated
Switch Push Button OFF ON DPST Rectangular Button 15A 250VAC Panel Mount Quick Connect
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXG12E