APEM Q16F1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED GREN 24VDC SOLDER
Altech2AF3
Push Button Switch Operator 22mm Green Flush Non-Illuminated
Switch Push Button OFF ON DPST Rectangular Button 15A 250VAC Panel Mount Quick Connect
Pushbutton Switch, DPST, Off-on, Latched, Quick Connect Terminal, Panel Mount
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXG12E