Analog Devices LTC6905CS5-100#TRMPBF
Silicon Oscillator 100MHz/ 50MHz/ 25MHz CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 Tape and Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
Analog Devices
Official datasheet0 页0 年前
Linear Technology
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.71%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesLTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
描述
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
Oscillator, 100Mhz, 5.5V, Sot-23-5 Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. LTC6905CS5-100#TRMPBF
100MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CRYSTAL OSCILLATOR CLOCK 100 MHz CMOS OUTPUT