Analog Devices DS1801E-014+
DS1801 Cascade Pin Mute Zero-Cross Sense Serial e3 digital potentiometer 0.7kHz 3/5V 45kOhm 5mm
Production
价格与库存
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet10 页26 年前
Analog Devices
ShanghaiCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
Analog DevicesDS1807E+T&R
DS1807 Series 65 Tabs I2C 45 kOhm Volatile SMT Digital Potentiometer - TSSOP-14
Analog DevicesDS1807E+
Analog DevicesAD5251BRUZ100-RL7
Digital Potentiometer 64POS 100kOhm Dual 14-Pin TSSOP T/R
MicrochipMCP42010-I/ST
Tssop Digital Pot, 256 Steps, Spi, 10Kohms, Dual Channel Rohs Compliant: Yes
Digital Pot; 256 steps; SPI; 10kohms; dual channel14 TSSOP 4.4mm T/R
Analog DevicesDS1803E-010+
IC, DIGITAL POT 10KOHM 256, DUAL 14-TSSO; 14-TSSOP; End To Resistance:10kohm; No. of Steps:256; Resistance
描述
DUAL 45K DIGITAL POTENTIOMETER 3-WIRE SERIAL CONTROL INTERFACE 65 POSITIONS PDSO14
Digital Pot, 45K, Dual, Tssop-14; End To End Resistance:45Kohm; No. Of Pots:Dual; Control Interface:Serial; Track Taper:Log (Audio); Resistance Tolerance:± 20%; Supply Voltage Min:2.7V; Supply Voltage Max:5.5V; No. Of Pins:14Pins Rohs Compliant: Yes |Maxim Integrated/analog Devices DS1801E-014+