Analog Devices AD9433BSVZ-125
12-BIT, 105 MSPS/125 Msps, If Sampling Adc | IC Adc 12 Bit Pipelined 52TQFP
Production
数据表和文档
HQonline
Datasheet20 页16 年前
Analog Devices
Augswan
iiiC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Texas InstrumentsADS7881IPFBT
2.7V-5.25V Digital, 5V Analog, 12 Bit, 4MSPS, Parallel ADC with ef 48-TQFP -40 to 85
Texas InstrumentsADS7881IPFBR
2.7V-5.25V Digital, 5V Analog, 12 Bit, 4MSPS, Parallel ADC with Ref 48-TQFP -40 to 85
Analog DevicesAD9432BSVZ-105
1-Channel Single ADC Pipelined 105Msps 12-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
Analog DevicesAD6645ASVZ-105
1-Channel Single ADC Pipelined 105Msps 14-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
Analog DevicesAD9432BSVZ-80
1-Channel Single ADC Pipelined 80Msps 12-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
Analog DevicesMAX1316ECM+
Analog to Digital Converters - ADC 14-Bit 8Ch 526ksps 3V Precision ADC
描述
1-Channel Single ADC Pipelined 125Msps 12-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
12Bit 5V 125MHz Parallel TQFP-52(10x10) Analog To Digital Converters (ADCs) ROHS
52-TQFP Exposed Pad AD9433 PRODUCTION (Last Updated: 4weeks ago) Tin (Sn) analog digital converter 1.05mm 125Msps 1.5W 8Weeks