Analog Devices AD9432BSVZ-105
1-Channel Single ADC Pipelined 105Msps 12-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
Production
数据表和文档
Upverter
Datasheet16 页16 年前
Analog Devices
Augswan
Farnell
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Analog DevicesAD9433BSVZ-105
Analogue to Digital Converter, 12 bit, 105 MSPS, Single, 4.75 V, 5.25 V, HTQFP
Analog DevicesAD9433BSVZ-125
12-Bit, 105 MSPS/125 MSPS, IF Sampling ADC | IC ADC 12BIT PIPELINED 52TQFP
Analog DevicesAD6645ASVZ-105
1-Channel Single ADC Pipelined 105Msps 14-bit Parallel 52-Pin TQFP EP Tray
Texas InstrumentsADC08B200QCIVS/NOPB
Texas InstrumentsADC12DL080CIVS/NOPB
Texas InstrumentsADS5410IPFB
12-Bit, 80-MSPS, 1.0-GHz Input Bandwidth Analog-to-Digital Converter (ADC) 48-TQFP -40 to 85
描述
5V 67.5dB 105Msps 12bit 1 12 Parallel Differential 2.7V~3.6V Pipelined QFP 10mm*10mm*1mm
12-Bit, 105 MSPS Analog-to-Digital Converter
12Bit 5V 105MHz Parallel TQFP-52(10x10) Analog To Digital Converters (ADCs) ROHS
52-TQFP Exposed Pad AD9432 PRODUCTION (Last Updated: 1month ago) Tray analog digital converter 0.65mm 105Msps 1.1W 0.0095mus