Analog Devices AD5203AR100-REEL
IC Dgtl Pot Quad 64POS 24-SOIC
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet12 页27 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
91,391
Authorized Distributors
1
Case/Package
SOIC W
SOIC
SOIC
Number of Pins
24
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
Number of Taps
64
Tolerance
30 %
30 %
30 %
Temperature Coefficient
700 ppm/°C
700 ppm/°C
700 ppm/°C
Memory Type
Volatile
Volatile
Interface
SPI, Serial
SPI
SPI
Min Supply Voltage
2.7 V
2.7 V
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V
描述
IC DGTL POT QUAD 64POS 24-SOIC