Amphenol L77HDEH15SOL2RM832
Conn D-Sub 15 POS Solder ST Thru-Hole Tray
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页18 年前
Datasheet4 页18 年前
JRH Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.145mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
15 Position Female Sockets D-Sub, High Density Receptacle Connector
Connector,Dsub,Stamped Signal 3A,Soldercup,15S,Gold,P/M,W/Obracket&Boardlock
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
描述
CONNECTOR, HD D SUB, RCPT, 15POS; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DE; Product Range: HD Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper