Amphenol 17EHD015SAA000
Connector, Dsub, Stamped Signal 3A, Soldercup, 15S, Gold, P/M, W/Obracket&Boardlock
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页19 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.36%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.145mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
15 Position Female Sockets D-Sub, High Density Receptacle Connector
Conn D-Sub 15 POS Solder ST Thru-Hole Tray
Amphenol Communications SolutionsG17S1500110EU
CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
D Sub Connector, DB15, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
描述
Conn D-Subminiature SKT 15 POS Solder Cup ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, Hole .120
D-Sub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight Soldercup, 15 Socket, Flash Gold, Clear Hole Panel Mounting, Without Bracket, Without Boardlock
D Sub Connector, High Density-Hd, 15 Position, Receptacle, Solder; Rango De Producto:Serie 17Ehd; Carcasa D Sub, Tamaño:De; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:15; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero |Amphenol Communications Solutions 17EHD015SAA000