Amphenol Sine Systems MP20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet208 页4 年前
Electro Sonic
Newark
Amar Radio Corporation
LKR
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.52%
备用零件
Price @ 1000
Stock
26,759
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Number of Positions
Mount
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
150 V
Current Rating
7.5 A
供应链
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG