Amphenol Sine Systems ACJC10SLBULK
Conn XLR Connector F 10 POS Solder ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页12 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.10
Introduction Date2012-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Sine SystemsACJC10VBULK
Conn XLR Connector F 10 POS Solder ST Thru-Hole 10 Terminal 1 Port Bulk
Amphenol AudioACJC10HLBULK
Conn XLR Connector/1/4\" Stereo Jack F 3 POS Solder RA Cable Mount 6 Terminal 1 Port Bulk
Amphenol Sine SystemsACJC10SBULK
Conn XLR Connector F 3 POS Solder ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Rectangular Power Connector, 10 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
TE Connectivity / AMP926309-7
Rectangular Power Connector
Board Connector, 10 Contact(S), 2 Row(S), Female, Straight, Crimp Terminal, Locking, Black
描述
1/4" Stereo/Xlr Solder 10 Skt No Latch Rohs Compliant: Yes |Amphenol Sine/tuchel ACJC10SL BULK
Xlr, 3 Pole(s), Female, Solder Terminal, Locking, Receptacle