Amphenol Audio ACJC10HLBULK
Conn XLR Connector/1/4\" Stereo Jack F 3 POS Solder RA Cable Mount 6 Terminal 1 Port Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页12 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.49%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Sine SystemsACJC10VBULK
Conn XLR Connector F 10 POS Solder ST Thru-Hole 10 Terminal 1 Port Bulk
Amphenol Sine SystemsACJC10VLBULK
Amphenol Sine SystemsACJC10SLBULK
Conn XLR Connector F 10 POS Solder ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Rectangular Power Connector, 10 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
KK® 396 PC Board Connector, Bottom Entry, Polyester Connector, 5.00µm Tin (Sn), 10 Circuits
KK 396 PC Board Connector, Top Entry, Polyester Connector, 5.00µm Tin (Sn), 10 Circuits
描述
Xlr, 3 Pole(s), Female, Solder Terminal, Locking, Receptacle
-25閳╁剤+70閳 7.5A Audio Connectors (Headphones) ROHS