AMD XCR3032XL-5VQG44C
CPLD CoolRunner XPLA3 Family 750 Gates 32 Macro Cells 213MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V 44-Pin VTQFP
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页22 年前
Augswan
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.55
Introduction Date2000-03-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-29
LTD Date2024-12-28
相关零件
Rochester ElectronicsEPM7032BTC44-5
CPLD MAX 7000A Family 600 Gates 32 Macro Cells 138.9MHz CMOS Technology 3.3V 44-Pin TQFP
Lattice SemiconductorLC4032ZC-5TN48C
1.8V IN-SYSTEM PROGRAMMABLE SUPERFAST HIGH DENSITY PLD EE PLD, 5ns, 32-Cell, CMOS, PQFP48
Lattice SemiconductorLC4032ZC-5T48C
CPLD ispMACH® 4000Z Family 32 Macro Cells 200MHz 1.8V 48-Pin TQFP Tray
Rochester ElectronicsEPM7032BTC44-3
Intel / AlteraEPM7032BTC44-3N
CPLD MAX 7000B Family 600 Gates 32 Macro Cells 303MHz 2.5V 44-Pin TQFP
YES 44-TQFP 1996 XC9536XL complex programmable logic device 178.6MHz 10mm 5ns 3V~3.6V
描述
YES 44-TQFP 1996 CoolRunner XPLA3 complex programmable logic device 213MHz 10mm 4.5ns 3V~3.6V