Abracon ASVMPC-13.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 13MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Sager Electronics
Farnell
Electro Sonic
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 13MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3C-12M2880
SMD Crystal Oscillator 12.288MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3-3C-12M0000
CB3 Series 12 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
描述
MEMS Oscillator, 13 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 50 ppm, 3.3 V, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 13.0000MHZ CMOS SMD
CMOS Output Clock Oscillator, 13MHz Nom, CMOS
OSC, MEMS, CMOS, 13.000MHZ, 7X5
Mems Oscillator, 13Mhz, 7 X 5Mm, Cmos; Frequency Nom:13Mhz; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asvmp Series; Oscillator Output Compatibility:Cmos; Frequency:13Mhz Rohs Compliant: Yes |Abracon ASVMPC-13.000MHZ-Z-T