Abracon ASPI-8040S-3R9N-T
Ind Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz 4.35A T/R
数据表和文档
IHS
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz Ferrite 5.6A 0.017Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 4.8A 0.0146Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz Ferrite 4.6A 0.018Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz Ferrite 5.5A 0.017Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 4.9A 0.022Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR8040T3R6N
Inductor Power Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 0.0195Ohm DCR 3131 T/R
描述
Ind 3.90 Uh 4.350 A 22.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-8040S-3R9N-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 3.9UH 4.35A 17 MOHM
General Purpose Inductor, 3.9uH, 30%, 1 Element, SMD, 3131
Power Inductor 3.9uH 4.35A 22mΩ, ASPI-8040S , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 3.9UH 4.35A 17MOHM SMD
ASPI-8040S Nonstandard 0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm 3.9muH
4.35A 3.9uH ±30% 5.75A SMD,8x8mm Power Inductors ROHS