Abracon ASFLMPLV-100.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.38%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 100 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
描述
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 100 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V
Mems Osc, 100Mhz, Lvds, Smd, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPLV-100.000MHZ-LR-T
Oscillator - 100.000MHZ, 25ppm -40+85C Temp. Stabilty, 5.0 x 3.2 x 1.8mm, 3.3v