Abracon ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
Sager Electronics
JRH Electronics
Farnell
3 个月趋势:
+109%
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
35 mA
32 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 100 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
Silicon Lab511ABA100M000AAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
描述
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 100 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V
Tight Stability Industrial Temp 3Rd Gen. High Performance Low Jitter Lvds Mems Oscillator, 100.000Mhz, 25Ppm -40+85C Temp. Stability, 3.2 X 2.5 Mm, 1.8 ~ 3.3 Vdc Rohs Compliant: Yes
MEMS OSCILLATOR, 100MHZ, 3.2 X 2.5MM, LVDS; Frequency Nom:100MHz; Oscillator Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:25ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon ASEMP Series; Operating Temperatu