Abracon ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.85%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
53,185
Authorized Distributors
6
Frequency
50 MHz
50 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-500-BN-TR
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 19mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 50MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components632L3I050M00000
632 Series 50 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
描述
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 50MHz Nom, CMOS
MEMS 50.000MHZ CMOS SMD, Oscillator
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 50.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
Abracon ASFLMB-50.000MHZ-LC-T MEMS発振器
Mems Oscillator, 50Mhz, Smd, 3.2 X 2.5Mm; Frequency Nom:50Mhz; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon Asflmb Series; Oscillator Output Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-50.000MHZ-LC-T