Abracon ASFLMB-48.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.83%
相关零件
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C048M00000
SMD Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-2333-480-BN-TR
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
Mems Osc, 48Mhz, Lvcmos, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-48.000MHZ-LC-T
INDUSTRIAL TEMP 2ND GEN. MEMS OSCILLATOR, 48.000MHZ, 50PPM -
ASFLMB Series 48 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 to 3.3 V ±50 ppm Silicon Clock Oscillator