Abracon ASFLMB-27.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
相关零件
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
CTS Components636L3C027M00000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB
Mems Osc Xo 27.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-27.000MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
1.8V~3.3V ¡À50ppm 27MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm
CMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom